весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/5/na_zgadku_pro_ridnii_krai_nova.htm
«На згадку про рідний край» нова серія поштових листівок! ТОВ «Імекс-ЛТД» – книговидавнича компанія №1 на теренах Кіровоградщини випустила нову серію поштових листівок об'єднаних під назвою «На згадку про рідний край». Набір листівок є продовженням книги-альбому О.Чуднова «На память о родном крае.

История Центральной Украины в слове, красках, фотографиях и почтовых открытках», яка на V Київській Міжнародній книжковій виставці-ярмарку, що проходила в серпні цього року, отримала диплом III ступеня Національного конкурсу «Краща книга України» в номінації «Моя країна».

Набір листівок «На згадку про рідний край» складається з 16 повноцінних поштових листівок на яких зображено історично значимі місця нашого регіону, що збереглися до нашого часу, а також фотографія та коротка біографія особистості ім'я якої пов'язане із зображенням на листівці.

В магазині канцелярських виробів «Професіонал» розташованого за адресою: м. Кіровоград, вул. Декабристів, 24 ви можете придбати набір листівок або будь-яку окрему листівку з набору, що вам найбільше сподобалась.

Вартість набору поштових листівок «На згадку про рідний край» становить 25 грн., вартість окремої поштової листівки – 1,50 грн.