весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/5/do_bobrincja_privezli_mirotvorchu.htm
До Бобринця привезли Миротворчу ікону Ісуса Христа! Мироточива ікона Ісуса Христа з Одеського Свято-Успенського чоловічого монастиря відвідала Свято-Миколаївський храм у Бобринці. Приклонитися до святині зібралось чимало місцевих прихожан, - повідомляє канал "Кіровоград".

Ікона Ісуса Христа потрапила до Одеського Свято-Успенського чоловічого монастиря з десяток років назад як пожертва від одного з прихожан. Згодом монахи помітили, що вона мироточить. На сьогодні не відомі ані автор, ані датування цієї святині, проте для віруючих – це не головне. Побачити на власні очі диво мироточення ікони Ісуса Христа нещодавно змогли прихожани Бобринецького Свято – Миколаївського храму. З нагоди привезення святині до храму владика Марк, єпископ Кіровоградський і Голованівський Української Православної Церкви Київського Патріархату разом з духовенством справили перед нею молебень.

Заплановано, що мироточива ікона Ісуса Христа відвідає також храми Долинського та Голованіського районів. Там приклонитися до неї та попросити про Божу благодать зможуть місцеві та приїжджі віруючі.