весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/31/yuristi_administraciyi_pojasnili_sho.htm
Юристи адміністрації пояснили, що Мовчан залишається губернатором. 27 жовтня 2009 року Кіровоградським окружним адміністративним судом, як судом першої інстанції, було винесено постанову, якою скасовано Указ Президента України від 27.06.2009 року № 496/2009 "Про звільнення В. Моцного з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації".

Відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема норм Закону України "Про виконавче провадження", виконання даного судового рішення може бути здійснено на підставі відповідних директивних актів Президента України, пише портал Р.К.С. з посиланням на Прес-службу ОДА

Необхідно також зазначити, що відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України судові рішення за наслідками розгляду судами першої інстанції справ набирають законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі їх апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.

Отже, вищезазначена постанова Кіровоградського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2009 року на даний час не набрала законної сили.