весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/31/sto_tisjach_vitracheno_na_zapovidnikmuzei.htm
Сто тисяч витрачено на заповідник-музей «Хутір Надія». У Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося розширене засідання колегії управління культури і туризму за участі в.о. заступника голови ОДА Галини Пастух, а також начальника управління культури і туризму ОДА Наталії Овчаренко, та інших осіб.

Наталія Овчаренко зазначила, що першочергова увага останнім чсом приділялася підготовці та проведенню соціально важливих культурно-мистецьких заходів, присвячених відзначенню 70-річчя утворення області, інших ювілейних урочистостей провідних закладів культури обласного значення; збереженню, проведенню реконструкції та реставрації об'єктів культурної спадщини; збереженню фондів бібліотек та музеїв області, пише сайт ОДА

Наталія Овчаренко повідомила, що мережа закладів культури області складає 1253 заклади, функціонування яких забезпечує 5181 працівник. Середня заробітна плата одного працюючого становить 1109,6 грн. в місяць (984,3 грн. за жовтень 2008 року), заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Проведено капітальні ремонти у 14 закладах на суму 3970,8 тис. грн. та поточні ремонти у 201 закладі на суму 848,5 тис. грн. Загальний обсяг виконаних робіт склав 4819,3 тис. грн., що на 19 % менше у порівнянні з відповідним періодом 2008 року.

Проводяться роботи з усунення аварійності Кіровоградського академічного обласного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького.

На облаштування та озеленення території заповідника-музею Івана Тобілевича (Карпенка-Карого) «Хутір Надія» використано 105,0 тис. грн. З метою забезпечення належного функціонування закладів культури в осінньо-зимовий період підготовлені до опалювального сезону 595 закладів культури області, що на рівні відповідного періоду 2008 року.