весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/29/vchora_u_kirovogradi_vshanuvali_frontovikivsportsmeniv.htm
Вчора у Кіровограді вшанували фронтовиків-спортсменів! Вчора, 28 жовтня, з нагоди відзначення 65-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників на стадіоні «Зірка» у Кіровограді біля пам'ятника воїнам-спортсменам відбулося вшанування кіровоградських фронтовиків-спортсменів.

«28 жовтня 1944 року був звільнений останній населений пункт Закарпатської області Української РСР. Зараз у кіровоградській спортивній ветеранській організації налічується 10 чоловік, які брали участь у звільненні України. 29 бійців, що полишили тренувальні зали та майданчики, взяли до рук зброю та пішли на фронт воювати з фашистами, не повернулися додому. Ветерани не вічні, все менше нас залишається, тому я дуже прошу Вас, пам'ятайте про нас і про тих, хто боровся за ваше майбутнє», - сказав голова обласної організації ветеранів війни та спорту Володимир Жученко – фронтовик, який брав участь у звільненні Будапешта та Відня – повідомив «весь Кіровоград» Євген Савранський .

Наостанок до пам'ятного знаку воїнам-спортсменам кіровоградцям, які полягли у боях великої вітчизняної війни, керівники спортивних установ поклали вінок, а згодом усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять фронтовиків-спортсменів.