весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/29/pochni_zdorovii_sposib_zhittja_z_hlibom.htm
Почни здоровий спосіб життя з хлібом ТМ «Булошная»! Здоров'я людини в сучасному розвиненому світі – нестабільне та не передбачуване. Кожного дня вчені вивчають зміни в атмосфері, досліджують продукти харчування та їх вплив на людський організм. Висновки, як правило, невтішні: вміст шкідливих речовин в готовій продукції в декілька разів перевищує норми, натуральні компоненти замінюються синтетичними. Тож, у більшості випадків, ми намагаємось не думати, що буде після того, як ми повечеряємо у дружному родинному колі.

Насправді все починається з того, що ми їмо. Основою правильного харчування є різноманітність. При цьому дуже важливо, щоб людина споживала продукти, що збагачені живильними речовинами і володіють малою кількістю калорій. Сьогодні дуже популярними у світі є продукти функціонального харчування. Термін "функціональна їжа" народився в Японії в кінці 80-х років минулого століття. Японці справедливо вважаються передовими в області здорового харчування: їх нація має найміцніше здоров'я та найбільшу тривалість життя.

На Заході близько 10 років тому в рамках даного терміну почався "бум" на функціональні продукти харчування, а сьогодні це явище має місце і в Україні. Функціональна їжа - це та їжа, яка виконує не тільки енергетичну функцію, забезпечуючи нас енергією і доставляючи пластичний матеріал для будови тіла, але і забезпечує поліпшення нашого здоров'я і самопочуття, знижує ризик тих або інших захворювань. Одним словом, функціональне живлення несе в собі певний терапевтичний ефект. Та говорити про лікувальний ефект їжі було б некоректно, оскільки для цієї мети існують лікарські препарати. Але ніхто не буде заперечувати, що повсякденна їжа здатна підтримувати імунітет.

Зернові продукти, як, наприклад хліб, не тільки задовольняють наш апетит, але і забезпечують організм людини важливими вітамінами і мінеральними речовинами. А вітаміни, між іншим, є універсальними регуляторами процесів обміну речовин в організмі, багато з них працюють в кожній клітці, тому їх дефіцит викликає системні порушення в різноманітних системах організму. Найбільш поширеним і небезпечним для здоров'я є розповсюджений дефіцит вітамінів групи В. Варто знати, що вітаміни саме цієї групи розчиняються у воді. Це означає, що вони швидко вимиваються з організму людини, тому нам необхідне їх постійне поповнення.

До складу хліба ТМ «Булошная» входять фітокомпозиції і вітамінно-мінеральні премікси, що збагачують хлібобулочні вироби вітамінами групи В. Фолієва кислота є різновидом вітаміну B, необхідного для багатьох метаболічних процесів. Саме тому спеціалісти ТМ «Булошная» запровадили технологію збагачення хлібобулочних виробів фолієвою кислотою, освоїли технологію додавання в тісто фітокомпозицій для збагачення продуктів харчування життєво необхідними мінеральними речовинами (йодом, селеном, залізом) і вітамінами групи В. Зокрема, вміст фолієвої кислоти в продуктах харчування має найбільш важливе значення для здоров'я майбутніх матерів і новонароджених. Споживаючи дану речовину, майбутня мати зменшує ризик передчасних пологів і виникнення у дитини дефектів мозку і хребта. У Австралії, наприклад, на державному рівні ухвалено рішення про обов'язкове додавання фолієвої кислоти в борошно для виробництва хліба. Так влада турбується про здоров'я власної нації. Українцям доводиться самостійно дбати про себе та свої родини. Головне, знати, що і де купувати.

Унікальні сорти хліба з фітокомпозиціями можна придбати у магазині «Булошная» за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченка, 60.

Повністю статтю Асі Цуркан можна знайти тут