весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/28/u_kirovogradi_gromadska_organizacija.htm
У Кіровограді громадська організація опікується безпритульними. Безпритульність – чи не головна проблема третього тисячоліття. За різних обставин у житті як діти, так і більш дорослі громадяни опиняються на вулиці. Таким чином один на один стикаючись з жахливими реаліями. Кроків же влади, спрямованих на вирішення цієї проблеми, на жаль, поки що недостатньо. Члени однієї з громадських організацій Кіровограда вирішили допомогти. Вже другий рік поспіль вони організовують безкоштовні обіди для бездомних людей - повідомляє Канал Кіровоград.

На ряду зі швидкою допомогою у Кіровограді вже другий рік поспіль діє допомога потребуючим. Це одна з не багатьох ініціатив, основним завданням якої є не тільки нагодувати нужденних, а й в перспективах у Кіровограді для них облаштувати спеціальне житло.

І найголовніше, як запевняють самі члени громадської організації, їхня акція далека від політики і не має ніяких підтекстів. Людьми, які прагнуть допомогти нужденним, керує горе інших та співпереживання. Харчі ж, і навіть, одяг безпритульним збирали в себе вдома чи у знайомих.

Щодо допомоги влади у цьому напрямку, то діалог хоч і відбувався, але до конкретних дій, а тим паче сприяння у проведенні акції поки що чомусь не доходило.

У Володимира Гусєва згорів будинок. Нині чоловік разом із сином живе у літній кухні. Найбільше, як каже, бояться зими – адже зігрітися у приміщенні, яке розраховане на теплу пору року, дуже важко.

Сам же Володимир Гусєв інженер-електрик, має вищу освіту. Скаржиться, хотів влаштуватися на роботу, але оббігав усі двері – виявляється по віку чоловік не підходить жодній організації. У чиновницькі ж кабінети стукати зась – навіть на поріг не пускають.

Такі акції громадська організація планує проводити й надалі. У майбутньому ж є плани створити постійний притулок для бездомних, де б знедолені люди не тільки годувались, а й мали б місце для нічлігу.

Єдине, що непокоїть – це мовчання і бездіяльність влади, у яких можливостей допомогти значно більше.