весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/28/prioriteti_maibutnogo_prezidenta.htm
Пріоритети майбутнього Президента – реформування аграрної та урановидобувної галузей. Якими мають бути першочергові кроки Президента України, який буде обраний наступного року, у напрямку вирішення проблем Кіровограда та області – відповідь на це питання давали учасники засідання Незалежного громадського прес-центру «Кіровоградський вибір-2010», яких зібрав для зустрічі із журналістами Кіровоградський прес-клуб реформ.

За інформацією Інтернет-видання «весь Кіровоград» , голова Кіровської районної у місті Кіровоград ради, керівник осередку Партії регіонів Віктор Луценко , вважає, що є кілька актуальних напрямків розвитку Кіровоградщини, на які повинні звернути увагу у своїх програмах кандидати у Президенти. Перш за все варто враховувати, що наша область – аграрна, але дотаційна, тому податкові пільги для аграріїв, а також виділення коштів із державного бюджету на реформування соціальної інфраструктури – реальні кроки, які могли б покращити ситуацію.

Другий стратегічний аспект – це наявність запасів уранової сировини. У цьому розрізі Віктор Луценко нагадав про програму розвитку урановидобувної галузі, яка була створена ще у 2004 році Урядом Віктора Януковича, і має бути реформована відповідно до умов часу та регіону. Зокрема, задля поліпшення життя шахтарів та захисту соціальних і екологічних прав мешканців Кіровограда.