весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/28/_pitannja_politichnoyi_reformi_malo.htm
Питання політичної реформи мало хвилюють пересічних кіровоградців. У цьому переконаний Олександр Дануца, депутат Кіровоградської міської ради та президент обласного благодійного фонду підтримки незалежної преси.

Спілкуючись із журналістами у рамках засідання на тему «Пріоритетні проблеми Кіровограда та області, які повинен вирішити майбутній Президент», що пройшло у Незалежному громадському прес-центрі «Кіровоградський вибір-2010», Олександр Дануца підтримав своїх колег у тому, що Президент скоріше може бути натхненником, аніж реальним втілювачем економічних реформ.

Втім, на думку Олександра Анатолійовича, питання політичної реформи мало хвилюють пересічних кіровоградців – для них важливіші особиста безпека, житло та їжа, а також робота. Тому серед завдань президента є допомога уряду у створенні робочих місць, формуванні так званої «української інфраструктури», тобто будівництва доріг, залізничних колій, ліній зв'язку, а також у реформуванні комунальної сфери. Завдання ж місцевої політичної еліти – це регіональний лобізм важливих для Кіровограду питань, а також формування чіткого соціального запиту «знизу вгору» у рамках своїх політичних сил та об'єднань громадян. Адже не секрет, що у переважній більшості випадків програми кандидатів у президенти не містять не тільки детального плану дій на посаді у перспективі бодай кількох років, але й конкретних специфічних регіональних проблем, над вирішення яких працюватиме держава, пише Інтернет-видання «весь Кіровоград»