весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/27/za_zrubani_dereva_priishlos_splatiti.htm
За зрубані дерева прийшлось сплатити понад 53 тисячі гривень. Протягом 2009 року фахівцями Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області перевірено 88 об'єктів природно-заповідного фонду (заповідні урочища, ботанічні та ландшафтні заказники, парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва та ін), які створено з метою збереження природної різноманітності ландшафтів, генофонду тваринного і рослинного світу – повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області

Основними порушеннями, які виявлено на територіях ПЗФ є випасання худоби, розведення багать, незначне засмічення побутовими відходами, незаконне знесення зелених насаджень та ін.

За виявлені порушення природоохоронного законодавства складено 7 протоколів про адміністративні правопорушення, 4 з яких передано на розгляд до судових органів. До адміністративної відповідальності притягнуто 3 посадові особи на загальну суму штрафів 0,408 тис. грн., які сплачено.

Також, за виявлені факти незаконних рубок зелених насаджень на територіях природно-заповідного фонду пред'явлено 2 претензії на суму 53,439 тис. грн., які на даний час сплачено у добровільному порядку.