весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/27/u_cvk_narahuvali_30_kandidativ.htm
У ЦВК нарахували 30 кандидатів, і жодного технічного. На виборах навряд чи будуть задіяні технічні кандидати в президенти, вважає заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера.

Про це він сказав на прес-конференції у вівторок, повідомляє Українська правда з посиланням на Ліга.net .

Магера нагадав, що станом на вівторок документи до ЦВК подали дев'ять кандидатів, сім з них уже зареєстровані.

"Навряд чи серед них є технічні кандидати, оскільки кожен з них подав належним чином ті документи, які передбачені законом про вибори президента", - сказав він.

Магера звернув увагу на те, що розмір грошової застави для кандидатів збільшено в п'ять разів - з 500 тис. до 2,5 млн.грн.

"Не думаю, що технічні кандидати будуть подавати до декларації 2,5 млн.грн., а потім, після завершення виборів, якимсь чином пояснювати податковій адміністрації або якомусь правоохоронному органу, звідки він отримав такі гроші", - сказав він.

"Я думаю, що навряд чи на цих виборах буде задіяний механізм технічних кандидатів. Повірте, цей механізм уже на минулих виборах себе вичерпав", - додав Магера.

При цьому він припустив, що в цілому у виборах візьмуть участь не більше 30 кандидатів у президенти.

Як відомо, станом на вівторок кандидатами вже зареєстровані Олег Рябоконь, Анатолій Гриценко, Арсеній Яценюк, Петро Симоненко, Володимир Литвин, Сергій Тігіпко та Інна Богословська.

На розгляді у ЦВК перебувають документи кандидатів Віктора Януковича і Віктора Ющенка.