весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/27/sho_kirovogradski_studenti_znayut.htm
Що кіровоградські студенти знають про роботу рятувальної служби області?! 22 жовтня поточного року в Кіровоградському машинобудівному коледжі Кіровоградського національного технічного університету під час громадської акції було проведено анкетування, в ході якого досліджувалася думка студентської молоді щодо діяльності пожежно-рятувальної служби Кіровоградської області.

Опитувані, за результатами соціологічного дослідження, усі, без винятку, високо оцінюють професійну підготовку рятувальників. У рейтингу значущості служб в суспільстві пожежно-рятувальна служба займає перше місце. Більшість респондентів схиляється до думки про те, що необхідно створювати єдину диспетчерську службу «112». А професійне виконання службових обов'язків рятувальниками, як вважають студенти, залежить від технічного обладнання та професійної підготовки.

Загалом, результати анкетування свідчать про те, що більшість молодих людей довіряє професіоналізму працівників пожежно-рятувальної служби і стовідсотково впевнені, що в разі виникнення надзвичайної ситуації їм буде надано кваліфіковану допомогу.