весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/27/kruglii_stil_rol_ta_misce_molodi.htm
Круглий стіл "Роль та місце молоді у виборах Президента України". У період великих трансформаційних зрушень української політики, молодь опинилася на роздоріжжі ідейно-політичного вибору.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у засіданні круглого столу на тему: «Роль та місце молоді у виборах Президента України», який організовує «Фундація Регіональних Ініціатив» 29-го жовтня 2009р., о 12-00 у залі селекторних нарад Кіровоградської філії Укртелекому (вул. Гоголя 72).

До обговорення суспільно-політичної проблематики запрошенні провідні політичні, громадські, культурні діячі міста та області, а також представники мас-медіа та виборчих штабів кандидатів в Президенти.

Фундація Регіональних Ініціатив, як незалежна і неупереджена громадська організація, розробила перелік питань обговорення яких важливе для проведення чесних та прозорих виборів. Абсентиїзм, політичний і правовий нігілізм, політтехнології, джинса, методи впливу на підсвідомість, вектори ідеологічної зорієнтованості української політики, роль молоді у Президентській кампанії 2009-2010рр. та ще багато іншого передбачено оргкомітетом заходу.