весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/27/konkurs_misce_dlja_pocilunkiv.htm
Конкурс «Місце для поцілунків»! Художня галерея Андрія Кадигроба та медіа-група «весь Кіровоград» запрошує студентів факультету дизайну Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, Мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету та Кіровоградської філії Національного університету культури та мистецтв долучитися до конкурсу, який підтримують Корпорація «XXI століття» та Кіровоградський Дендропарк.

У рамках конкурсу студенти факультетів дизайну запрошуються до створення ескізу малої архітектурної форми (пам'ятника, лавочки) під назвою «Місце для поцілунків» Студенти приготують ескізи, вкажуть параметри та матеріал, з якого має бути виготовлено пам'ятник, нададуть роботи на розгляд конкурсного журі.

Кінцева дата подачі робіт – 23 листопада 2009 року.
Місце подачі робіт – Художня галерея Андрія Кадигроба (Кіровоград, вул. Шевченка, 17, третій поверх магазину «Мрія»)
Формат подачі робіт – роздрукований ескіз (ручна робота чи комп'ютерна графіка) розміром не менше ватману, на планшеті, готовому до розміщення на стінах галереї.

У результаті журі, до складу якого увійдуть представники галереї, КДПУ, КІРУЕ та філії НУКМ обере біля двох десятків кращих робіт та сформує виставку у Художній галереї Андрія Кадигроба. Там 27 листопада (п'ятниця) відбудеться прес-конференція та нагородження трьох кращих студентів грошовими преміями від Корпорації «XXI століття» та особисто Миколи Онула.

Робота, автор якої займе перше місце, слугуватиме зразком для встановлення у Дендропарку коштом Корпорації «XXI століття» лавочки «Місце для поцілунків», пише сайт "весь Кіровоград"

Деталі акції – в Оргкомітеті:
Андрій Кадигроб - телефон: 050-102-48-99,
пошта: art_andrei@ukr.net
Вікторія Талашкевич - телефон: 068-910-4340
пошта: kirovohrad@cure.org.ua