весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/26/u_kirovogradi_znovu_nezakonno_virubuyut.htm
У Кіровограді знову незаконно вирубують дерева! У Кіровограді знову був зафіксований випадок «зеленого вандалізму». Цього разу акт несанкціонованого знищення дерева був помічений по вулиці Пацаєва, де якраз відбувається будівництво нового магазину, - повідомляє канал "Кіровоград".

Взагалі ж з початку року, у Кіровограді ледь не що тижня фіксували випадки незаконної вирубки зелених насаджень. Причина ж таких дій одна на всіх – дерева часто-густо заважають будівництву того чи іншого об'єкта.

Тому було зовсім не дивно, коли той самий аргумент пролунав і під час виявлення порушення по вулиці Пацаєва. Хоч господар земельної ділянки і доводив свою правоту, демонструючи різні документи – дозволу на вирубку дерева начальник спецінспекції Кіровоградської міськради Віктор Іванов у нього так і не виявив.

Тому будівництво було терміново призупинено, а порушника направлено платити штрафи до спеціальних структур.

Сам же Віктор Анатолійович відзначає, такі санкції будуть пред'явлені кожному порушнику без винятку.

Взагалі ж, у справі несанкціонованого знищення зелених насаджень, спецінспектори констатують і певну перемогу – останнім часом, завдяки злагодженій роботі і мешканців Кіровограда і спеціалістів, таких випадків значно поменшало.

На позитивні тенденції у цьому напрямку сподіваються й надалі.