весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/26/u_kirovogradi_vidbuvsja_turnir_chempionatu.htm
У Кіровограді відбувся турнір чемпіонату міста з хокею на столі. 24 жовтня відбувся турнір чемпіонату м. Кі-ровограда з хокею на столі у відкритій категорії учасників, присвячений 65-й річниці визволення України від фашист-ських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років – про це Інтернет-вид анню «весь Кіровоград» повідомив Володимир Куделя.

Організував змаганя відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради разом з Кіровоградським місь-ким центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та Кіровоградською федерацією хокею на столі. Голо-вною метою Чемпіонату було проголошено залучення громадян міста різного віку і статі до активного відпочинку, фі-зичної культури і спорту, і настільного хокею, як одного з різновидів такої діяльності. Також, було прийнято рішення, що Чемпіонат буде проводитись раз на рік, в жовтні місяці, в місті Кіровограді.

Тож, маємо результат - перший чемпіонат м. Кіровограда з хокею на столі у відкритій категорії учасників пройшов у приміщенні факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка.

Для тих, хто мало знайомий з цим різновидом спорту і відпочинку, треба зауважити, що в Кіровограді настільний хо-кей розвивається на протязі вже 5 років. Кіровоград зараз є одним з небагатьох центрів розвитку хокею на столі в Україні. В місті регулярно проводяться змагання різного рівня - як серед дорослих, так і серед дітей. Неодноразово проводили в Кіровограді і Дитячий чемпіонат міста, і Благодійний дитячий фестиваль, і, навіть, етапи Чемпіонату України. Осередками хокею на столі в Кіровограді є ДЮСШ №3, Кіровоградська обласна дитяча бібліотека ім. А.П.Гайдара, Дитячий будинок інтернатного типу "Барвінок". Разом з відділом фізичної культури та спорту Кірово-градської міської ради разом і Кіровоградським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" до-помагають розвивати цей вид спорту Кіровоградська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Ди-намо", Головне управління Міністрества надзвичайних ситуаційУкраїни в Кіровоградській області, парк культури і ві-дпочинку "Дендропарк", стадіон футбольного клубу "Зірка", а зараз до них приєдналось і Кіровоградська організація фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" - серед нагород першого чемпіонату м.Кіровограда з хокею на столі були й призи від товариства "Спартак", якими були відзначені наймолодший і найстарший гравці.

Результати змагань:
Абсмолютний Чемпіон Кіровограда - Тарас Куделя (ЗОШ №4)
Віце-чемпіон Кіровограда у відкритій категорії гравців - Андрій Зубченко (ЗОШ №31)
Бронзовий призер чемпіонату у відкритій категорії гравців - Ігор Турецький (ГУ МНС в області)

Чемпіон Кіровограда серед юніорів - Тарас Куделя (ЗОШ №4)
Срібний призер чемпіонату серед юніорів - Андрій Зубченко (ЗОШ №31)
Бронзовий призер чемпіонату серед юніорів - Роман Левчук (Гімназія №9)

Чемпіонка Кіровограда серед дівчат - Катерина Фролова (ЗОШ №4)
Срібна призерка чемпіонату серед дівчат - Еріка Банявічуте (ЗОШ №6)
Бронзова призека чемпіонату серед дівчат - Мілена Місько (ЗОШ №33)

Чемпіон Кіровограда серед ветеранів - Сергій Галбур.

Чемпіон Кіровограда серед гравців середньої вікової групи - Ігор Турецький (ГУ МНС в області)
Срібний призер чемпіонату серед гравців середньої вікової групи - Сергій Смаглюк (ГУ МНС в області)
Бронзовий призер чемпіонату серед гравців середньої вікової групи - Віталій Малюк (В/ч 3011, 3-й стрілецький бата-льон)

Чемпіон Кіровограда серед кадетів - Валерій Іванов (ЗОШ №4)

Подивитись фото зі змагань можна тут