весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/26/obsjag_otp_bank_zbilshivsja_v_pjat.htm
Обсяг OTP Bank збільшився в п'ять разів. У третьому кварталі поточного року OTP Bank залучив від суб'єктів малого та середнього бізнесу 173,4 млн. гривень. Так, у звітному періоді представниками МСБ в банку було розміщено 628 строкових депозитів на загальну суму понад 102 млн. грн., що більш ніж в п'ять разів перевищує аналогічний показник, зафіксований у другому кварталі. При цьому вклади юридичних осіб становили 55,4 млн. грн., фізичних осіб-підприємців - 46,7 млн. грн. У гривнях розміщено 34% строкових депозитів, у євро - 36%, у доларах США - 30%. Водночас було оформлено понад 840 ощадних вкладів – із вільним режимом поповнення та зняття коштів - на суму майже 71,4 млн. грн. Темп приросту ощадних вкладів у порівнянні з другим кварталом становив 46,2%.

На сьогоднішній день завдяки стабільності та високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. «Це найкращий результат роботи бізнес-лінії МСБ у 2009 році. З одного боку, ми щоденно відмічаємо значний інтерес до депозитних програм банку, з іншого – зростаючу довіру клієнтів, що проявляється в структурі розміщення коштів і збільшенні середнього строку вкладів», - говорить Юрій Воронюк, начальник управління по роботі з підприємствами малого та середнього бізнесу OTP Bank.

OTP Bank пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг для ефективного управління бізнесом, серед яких - різноманітні депозитні програми, спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу, а також кредитні програми під заставу депозитів, що дають можливість швидко отримати необхідні кошти із мінімальними витратами.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об'єднує 204 точки продаж і 20 представництв.