весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/26/kirovogradskii_teatr_virushiv_na.htm
Кіровоградський театр вирушив на гастролі до Запоріжжя! Наприкінці травня нинішнього року обласний театр імені Марка Кропивницького припинив свою роботу через аварійність будівлі. З тієї пори акторам доводиться працювати не на рідній сцені. Та репетицій вони не припиняють. А сьогодні творчий колектив театру вирушив на гастролі до Запоріжжя, - повідомляє канал "Кіровоград".

Капітальний ремонт академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького розпочався влітку нинішнього року. Відтоді акторам доводиться працювати в приймах: то на сцені обласної філармонії, то в театрі ляльок. Як це було під час фестивалю «Вересневі самоцвіти». Хоча невеликі репетиції проводяться у рідних стінах.

Раніше за місяць в театрі проходило до 25-ти вистав. Зараз їх чисельність вимушено скоротилася до 8. Актори гастролюють селами та райцентрами області.

Своїх акторів директор театру називає патріотами. Каже: вони стійко витримують усі труднощі і сподіваються на прем'єри за будь-яких умов.

Запросити шанувальників сцени до рідного театру, актори планують у перші дні 2011-го року. А поки що радуватимуть своєю творчістю глядачів інших областей. Сьогодні театральна трупа у кількості тридцяти чоловік вирушила на два дні в Запоріжжя на фестиваль академічних театрів.