весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Зірка програє, а Олександрія виграє. Відбулися матчі 16-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Так вчора на своєму полі ПФК "Олександрія" перемогла команду "Дністер"(Овідіополь) з рахунком 2:1. Голи за "Олександрію" забивали на 8-ій хвилині матчу Шупік, а на 52-ій Чередніченко. В "Дністрі" відзначився на 19-ій хвилині Полтавець.

Сьогодні кіровоградська "Зірка" на своєму полі приймала футбольний клуб "Львів". Гол Федорчука на 60-ій хвилині матчу призвів до поразки кіровоградської команди 0:1.