весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/23/u_kirovogradi_vidbuvsja_xii_chempionat.htm
У Кіровограді відбувся XII Чемпіонат міста з Брейн-Рингу серед студентських команд. Щоосені – і це вже стало доброю традицією – кіровоградські студенти визначають з-поміж себе кращих з кращих у змаганнях інтелекту. Не став винятком і поточний рік. 21 жовтня Кіровоградський будівельний коледж люб'язно прийняв у своїх стінах усіх бажаючих позмагатися за право носити титул Чемпіона Кіровограда з Брейн-Рингу.

Цей захід відбувся за сприяння управління у справах сім'ї та молоді міськвиконкому, Кіровоградської обласної ліги інтелектуального розвитку, а також медіа-групи «Весь Кіровоград».

Цього разу у змаганнях брало участь 12 команд, котрі представляли більшість вишів обласного центру (університет «Україна», інститут комерції та його економіко-правовий коледж, соціально-педагогічний інститут «Педагогічна Академія», юридичний інститут ХНУВС, інститут регіонального управління та економіки, комерційний технікум, технікум механізації сільського господарства, кооперативний коледж економіки і права ім. Сая), окрім цього грали три збірних команди.

Ведучим Чемпіонату був гравець однієї з найсильніших команд області «Проект Геркулес», депутат Ленінської районної у місті Кіровограді ради Олександр Кашель. Відкриваючи змагання, Марина Байрамова, представниця управління у справах сім'ї та молоді, побажала учасникам достойної та гарної гри, а також запевнила, що управління завжди підтримуватиме молодіжний інтелектуальний рух.

Спочатку шляхом жеребкування учасників було поділено на чотири групи, потім відбулися ігри в групах. Команди, що посіли у своїх групах перші та другі місця, сформували дві групи другого групового етапу, за наслідками якого визначилися чотири півфіналісти. У першому півфіналі зійшлися збірні «Localizer» (капітан Витика Антон) та «Ideas for life» (капітан Скрінніков Максим), за другу путівку до фіналу змагалися: збірна «Nika» (капітан Макада Сергій) та команда економіко-правового коледжу «No comments» (капітан Гіталов Віктор). У втішному фіналі за третє місце з рахунком 2:1 переміг «Localizer», а от фінал відбувся у кращих традиціях Брейн-Рингу – видовищно та напружено. Після восьми запитань рахунок був нічийним – 3:3. Останнє запитання, виграна кнопка – і перехідний кубок («Сова») дістається команді «Ideas for life».

Чемпіонат видався цікавим і спортивним. Добре те, що поряд з досвідченими гравцями-професіоналами не губилися, а час від часу і добряче лоскотали нерви новачки. Тому можна сподіватися, що клуб кіровоградських інтелектуалів вже найближчим часом чекає поповнення у вигляді нових, молодих та амбіційних команд.