весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/22/prokurorskii_fair_play_futbol.htm
Прокурорський Fair play. Футбол - це єдина спортивна гра прихильником якої є більш ніж 2 мільярди людей у світі. Це не лише гра, а й спосіб життя, образ мислення, справжнє кохання, і як притаманно справжньому коханню, йому підвладні усі.

Тому Миколу Онула, Президента футбольного клубу «Зірка», хоч і не здивувало але приємно вразило прохання прокуратури області посприяти у проведенні турніру Генеральної прокуратури України з футболу, запровадженого в пам'ять колишнього прокурора Луганської області Володимира Івановича Солодкого – палкого прихильника та популяризатора цієї гри.

У 2009 році, у межах цього турніру проводились ігри з участю команд прокуратур областей, АРК Крим, міста Києва та Генеральної прокуратури України під час якого футбольні команди сформовані з прокурорських працівників проводили матчі на території всієї України.

До півфіналу вийшли фаворити – команди прокуратур Донецької області – минулорічний переможець турніру та Одеської області. Тому, для виключення переваг будь-якій команді, оргкомітетом було прийнято рішення про проведення гри на нейтральній території – у місті Кіровограді, умови та рівень інфраструктури якого задовольнили кожну з сторін.

Захід такого рівня спрямований на популяризацію не лише футболу, а й нашого міста, можливість представити Кіровоград, ознайомити з нашою історією, визначними місцями, зміцнити зв'язки з іншими регіонами не могли залишити байдужим. Звісно, стислі терміни до підготовки гри, визначення одного дня на проведення матчів турніру та чемпіонату України вимагали від організаторів повного узгодження дій та суворого дотримання графіку.

Погодившись прийняти турнір, призначено гру на зручний час, який дозволяв у терміни її проведення, завершити матч не менш ніж за 2 години до початку матчу між ФК «Зірка» і харківської командою «Геліос», та визначено резервний стадіон для турніру у випадку погіршення погодних умов.

Завдяки злагодженим діям організаторів матчів, грою залишились задоволені всі сторони, зауважень з боку інспекторів ПФЛ та команди «Геліос» щодо якості поля й умов гри не було. Щодо емоцій вболівальників та гравців, що ж футбол є футбол, й одна з його безумовних переваг – саме можливість дати їм вихід, а наведені у статті «Прокурорський офсайд» висловлювання щодо нападу прокурорів на арбітрів, дрібного хуліганства, не могли не потішити вигадливістю журналіста у погоні за сенсацією.

Футбольному клубу «Зірка» організація та проведення названого турніру безумовно надала можливість продемонструвати високий рівень організації матчів, здобутки та напрацювання, досягнуті у цій сфері й приємно відзначити, що наше місто залишило найкращі враження у гостей з Донецької та Одеської областей.

Микола Онул, Президент ФК "Зірка"