весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/22/prokuratura_kirovograda_povernula.htm
Прокуратура Кіровограда повернула державі комплекс вартістю 5,7 мільйонів гривень. Органами прокуратури Кіровоградщини у ході перевірки виявлено факт протиправного заволодіння державним майном по вул.. Космонавта Попова, 9 у місті Кіровограді – повідомили Інтернет-виданню «весь Кіровоград» у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Прокурорською перевіркою встановлено, що службові особи ТОВ «Дари ланів», які орендували в державного підприємства «Кіровоградський обласний центр адаптації військовослужбовців» вказане приміщення, діючи з метою його привласнення, звернулися до суду з позовом про визнання за товариством права власності, надавши недостовірну інформацію про його походження. Після прийняття судом такого рішення та реєстрації права власності продали вказане майно запорізькому ТОВ «Корса».

Відстоюючи інтереси держави прокурор міста Кіровограда ініціював перегляд рішення суду, яким за ТОВ «Дари ланів» безпідставно визнано право власності на це приміщення, внаслідок чого рішення суду було скасовано.

Крім того, прокурор пред'явив до господарського суду Кіровоградської області позов про витребування державного майна – вказаного нежитлового приміщення вартістю 5,7 млн. грн. – з чужого незаконного володіння. Рішення господарського суду від 1 жовтня 2009 року позов прокурора задоволено повністю. Державне майно витребувано у Тов. «Корса» та зобов'язано повернути його державному підприємству «Кіровоградський обласний центр адаптації військовослужбовців»