весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/22/magazin_eugen_klein__nimecka.htm
Магазин «Eugen Klein» - німецька вишуканість у Кіровограді. У минулу суботу, 17 жовтня, у Кіровограді по вулиці Карла Маркса, 16/9 відбулося відкриття нового фірмового магазину одягу – «Eugen Klein» - Інтернет-виданню «весь Кіровоград» Лідія Сиротюк.

Це перша презентація марки жіночого одягу з Німеччини у нашому місті. До сьогодні кіровоградки мали змогу знайти «Eugen Klein» лише у великих містах України.

Одяг «Eugen Klein» зацікавлює своєю вишуканістю, інтелігентністю та жіночністю. Усі моделі продумані до деталей та мають широкий вибір розмірів. Навіть кольорова гамма наділена шармом, що сприяє легкому впізнанню марки.

Бренд «Eugen Klein» має цікаву історію, що бере свій початок з 1975 року. Тоді дизайнер Ойген Кляйн відкрив фірму, яка виробляла спідниці та брюки для німецьких жінок. З самого початку ставка була зроблена на елітні матеріали та високоякісну обробку виробу. Тож незабаром підприємство почало набирати обертів як у вироництві одягу, так й у пропозиції моделей.

На сьогодні торгівельна марка «Eugen Klein» пропонує свої вироби на усіх континентах світу та співпрацює з кращими будинками мод. Компанія славиться як німецькою якістю, високою організованістю у виробництві одягу, так і вишуканістю створених жіночих образів й асортиментом моделей. Відома на весь світ лінія Ойгена Кляйна allround-concept – це жіноча колекція одягу, яка поєднує вироби в одній кольоровій гаммі. Родзинка цієї лінії одягу у тому, що комбінування будь-яких елементів колекції зберігає гармонійність образу в цілому.

«Eugen Klein» – це мода для жінок, які цінують свою незалежність та усвідомлюють свою привабливість. Марка надає образу жінки чуттєвості та пристрасті.