весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/22/diti_vzhivayut_alkogol_za_kompaniyu.htm
Діти вживають алкоголь за компанію та для того, щоб бути такими, як всі. Відомо, що сьогодні, в нашій країні широко розповсюджено вживання алкогольних напоїв серед молоді. Згідно статистичним даним середній вік, в якому молодь долучається до пагубної звички становить 12-22 роки. Тож, маючи бажання протистояти росту таких негативних даних та зберегти молодь від тенет залежності ДЕГО «Флора» провела профілактичну кампанію «Я кажу алкоголю Ні!»

20 жовтня 2009р. Дитячою Екологічною громадською організацією «Флора» було проведено презентацію по закінченню профілактичної кампанії «Я кажу алкоголю Ні!». В рамках даного заходу, було презентовано результати опитування школярів, щодо їх відношення до алкоголю, та до залежності від нього вцілому. Було опитано 881 учня- 8-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Кіровоград та Великої Северинки.

Результати дуже цікаві. Так, наприклад, серед основних причин вживання алкоголю діти вказали «За компанію» та «бути як всі» (74% опитаних). Більшість опитаних, не уявляє, як можна проводити гарно час без вживання напоїв, що містять алкоголь. Вперше скуштували алкоголь в початкових класах 13% опитаних учнів 8-ого класу, та 9%- учнів 9-ого класу.

Впродовж даної кампанії було проведено конкурс «Придумай знак здорового способу життя» де прийняло участь 600 дітей. Результати конкурсу було презентовано організаторами. В більшості своїй –це були малюнки. Та відзначилася, вже вкотре, Великосеверинівська школа. Діти зробили підбірку матеріалів на тему здорового способу життя, і, як нам повідомила психолог школи Ольга Доскалова,- і діти , і вчителі вирішили працювати над тим, щоб їх заклад став «школою здорового способу життя».

Було проведено різні заходи із дітьми та батьками, щодо профілактики шкідливих звичок та організації «здорового відпочинку».
Тож, організація планує і надалі займатися вирішенням такої важливої проблеми. Адже, як розповідають організатори, та учасники профілактичної кампанії, наші діти часто просто не знають альтернатив відпочинку, не знають чим розважити себе, що призводе до вживання алкоголю.

Запрошуємо усіх бажаючих долучатися до діяльності організації. Контактна особа : Шестакова Людмила Володимирівна, тел. (0522)27-04-63. Реалізація даної кампанії стала можливою за підтримки Фонду ім.. Стефана Баторія в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка громадських ініціатив».