весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/21/za_piv_roku_pidpriyemstva_promislovosti.htm
За пів року підприємства промисловості отримали найбільший прибуток. За січень–серпень 2009 року підприємства м. Кіровограда спрацювали з прибутковим фінансовим результатом від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 34,5 млн.грн., - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області. Зокрема, найбільший позитивний фінансовий результат (сальдо) від звичайної діяльності до оподаткування мали підприємства промисловості (30,7 млн.грн.), переважно за рахунок роботи підприємств, які займалися виробництвом електричного, електронного та оптичного устатковання, фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування яких склав 47,5 млн.грн. прибутку. Значний вклад у формування позитивного фінансового результату внесли підприємства торгівлі; ремонту автомобілів та предметів особистого вжитку, фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування яких склав 28,4 млн.грн. прибутку.

Поліпшився фінансовий стан підприємств транспорту та зв'язку, фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування яких збільшився порівняно з відповідним періодом попереднього року у 5 разів та склав 17,2 млн.грн. переважно завдяки збільшенню обсягів авіаперевезень.

Більше половини підприємств м.Кіровограда (55,2% загальної кількості підприємств) мали прибуток від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 185 млн.грн. Зокрема найбільший прибуток отримали підприємства промисловості – 97,8 млн.грн., торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 47,2 млн.грн., транспорту та зв'язку – 24,1 млн.грн.

Збиток від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 150,5 млн.грн. одержали 44,8% підприємств міста. Порівняно з відповідним періодом попереднього року сума збитку збільшилася майже вдвічі.