весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/20/gubernator_kirovogradshini_vvazhaye.htm
Губернатор Кіровоградщини вважає, що регіон має газифікуватися активніше. За словами голови Кіровоградської облдержадміністрації Володимира Мовчана до кінця року усі 19 підвідних газопроводів на прокладення яких дав добро НАК «Нафтогаз», повинні бути введені в експлуатацію. У іншому випадку розмова із відповідальними за це особами обіцяє бути малоприємною, - повідомляє канал "Кіровоград".

Кіровоградщина вкотре відзначилась на рівні України не з кращого боку. Володимир Мовчан говорить, по проведенню газифікації, серед інших, наша область займає одне з «почесних» місць у хвості.

Із державного бюджету в області мають фінансуватися 19 підвідних газопроводів. До здачі їх в експлуатацію залишилось менше двох з половиною місяців. Незважаючи на дуже стислі терміни, сьогодні з керівниками районів, сільськими та селищними головами тільки – но почали проводити роз»яснювальну роботу.

Крім цього, підрядникам необхідно укласти угоди із замовниками та розписати графік фінансування. Встигнуть, чи ні провернути увесь цей обсяг роботи до 31 грудня 2009 – ого, питання риторичне. А от із накладанням штрафних санкцій у розмірі 7 відсотків від перерахованої суми - НАК «Нафтогаз» не забариться.