весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/2/pidpriyemstvo_radii_zibralo_u.htm
Підприємство "Радій" зібрало у Кіровограді представників 14 країн! Чотирнадцять країн взяли участь у міжнародній конференції з застосування у атомній енергетиці програмованих логічних інтегральних схем, що проходила у Кіровоградському обласному центрі на базі науково-виробничого підприємства «РАДІЙ», - повідомляє сайт КОДТРК.

Те що Друга міжнародна конференція, яка проводиться під егідою Міжнародного агентства з атомної енергії, проходить у Кіровограді на базі науково-виробничого підприємства «РАДІЙ», свідчить про те, що у світі його визнають як підприємство з дуже сильними позиціями і таким, у якого можна перейняти досвід.

Тим більше, що перша конференція по застосуванню у атомній енергетиці програмованих логічних інтегральних схем FPGA проходила у минулому році у Франції.

Концепція, що була розроблена науково-виробничим підприємством «РАДІЙ» стосовно того, що саме програмовані логічні інтегральні схеми FPGA можна застосовувати у атомній енергетиці, а саме на атомних електростанціях виявилась правильним напрямком його подальшої діяльності. Оскільки на пострадянському просторі таку елементну базу ще ніхто не створював. До цього такі схеми застосовували тільки у військово-космічній та авіаційній галузях, а також у суднобудуванні.

Прогнозується, що результатом конференції стане отримання НВП «РАДІЙ» сертифіката NRC, який дасть право підприємству поставляти обладнання на атомні електростанції до будь-якої країни світу.