весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/2/otp_bank_zbilshiv_vidsotkovi_stavki.htm
OTP Bank збільшив відсоткові ставки по короткострокових депозитах для приватних клієнтів. З 1 жовтня по 30 листопада 2009 року OTP Bank проводить нову акцію, у рамках якої збільшено відсоткові ставки по короткострокових депозитах фізичних осіб, оформлених у цей період. Так, відсоткові ставки для вкладів у гривні встановлені на рівні 20% річних, для вкладів у доларах США - 11% річних, у євро - 10% річних. Термін депозиту становить 1 місяць, а його мінімальна сума дорівнює 500 грн. або 100 дол. США. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії депозитного договору.

«Наша пропозиція повністю відповідає існуючим ринковим тенденціям, адже короткострокові вклади, особливо в надійних банках, користуються у клієнтів значним попитом», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, - «Збільшення відсоткових ставок і зменшення мінімального порогу для розміщення вкладів роблять цей продукт привабливим для широкого кола вкладників».

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.3. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об'єднує 207 точок продаж і 21 представництво.