весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/19/prezident_dav_start_viborchii_kampaniyi.htm
Президент дав старт виборчій кампанії. Президент Віктор Ющенко підписав указ про проведення президентських виборів 17 січня 2010 року.

Указ про забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України, прозорості та відкритості виборчого процесу на чергових виборах президента розміщено на його сайті.


Ющенко доручив центральним і місцевим органам влади забезпечувати недопущення під час підготовки та проведення виборів "будь-якого незаконного втручання у виборчий процес, проявів адміністративного тиску, упередженого ставлення до кандидатів на пост президента... використання посадовими і службовими особами... підтримки окремих кандидатів".

Ющенко також доручає створити належні умови для здійснення виборчими комісіями їх повноважень, рівні умови для роботи ЗМІ, а також належні умови для реалізації громадянами виборчих прав.

Міністерству фінансів доручено забезпечити фінансування виборів у визначені законом строки та в повному обсязі.

Міністерству закордонних справ разом з Центрвиборчкому Ющенко доручив вжити необхідних заходів для забезпечення участі офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій на виборах.

Як відомо, 19 жовтня офіційно стартувала президентська виборча кампанія.

Українська правда