весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/19/porusheno_5_kriminalnih_sprav_stosovno.htm
Порушено 5 кримінальних справ стосовно адміністративних правопорушень. Прокуратура Кіровоградщини приділяє пильну увагу питанням нагляду за додержанням законів про адміністративні правопорушення. За порушення законодавства про адміністративні правопорушення з початку року порушено 5 кримінальних справ (дві - стосовно посадових осіб органів державного контролю, і три - стосовно працівників органів внутрішніх справ), дві справи перебуває на судовому розгляді. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Як повідомила старший помічник прокурора області з питань нагляду за додержанням законів про адміністративні правопорушення Алла Гельбак перевірками охоплено всі органи державного контролю області, як результат – на 56% збільшилася кількість осіб, притягнутих до відповідальності за допущені порушення кодексу України про адміністративні правопорушення при притягненні громадян до адмінвідповідальності. Лише за документами реагування прокуратури області з цього питання притягнуто до відповідальності 73 службовця.
З початку року органами прокуратури області складено 30 протоколів про вчинення корупційних діянь, з яких за 28 (93%) винних осіб притягнуто до відповідальності та піддано штрафу.

При здійсненні нагляду за додержанням антикорупційного законодавства внесено 50 документів реагування, за якими до відповідальності притягнуто 65 службових осіб; скасовано 24 незаконних нормативно-правових рішень, прийнятих внаслідок корупційних діянь.