весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/19/janukovich_pidviv_pershi_pidsumki_akciyi.htm
Янукович підвів перші підсумки акції «Почую кожного». Дві третини громадян України сьогодні живуть на межі виживання. Про це, підбиваючи підсумки перших місяців проведення Всеукраїнської акції «Почую кожного» заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович на брифінгу у Києві.

«Знайомлячись з тисячами повідомлень, що надходять до мене з усіх куточків України, я зайвий раз переконався, наскільки наші люди вже втомилися від нестабільної ситуації в державі, від безвідповідальності влади та від її корумпованості. Але понад усе українці втомилися від бідності. І таких звернень було найбільше. Рівень бідності в нашій країні зашкалює. Існуючий рівень заробітних плат на тлі високих цін на товари та послуги – основна проблема, від якої страждають громадяни. Тож я вважаю, що перемогти бідність – це перше і основне завдання. І моє особисте, і нашої політичної сили в цілому», - зазначив він під час виступу перед журналістами.

Деталізуючи результати аналізу звернень громадян, лідер регіоналів, зокрема, зробив акцент на проблемі подорожчання лікарських препаратів, які вже стали для українців майже недосяжною розкішшю.

«Про це люди також дуже багато писали і говорили при особистих зустрічах. Обіцяна урядом компенсація пенсіонерам у розмірі 20 гривень, витрачених на ліки, справедливо сприймається, як знущання з народу. Так реагують на це люди», - зазначив Віктор Янукович.

На його думку, вирішення проблеми бідності полягає, перш за все, у стимулюванні зростання внутрішнього виробництва і попиту, в тому числі, відродження аграрних потужностей України.

«Розвиток внутрішнього виробництва дасть нові робочі місця. Я про це вже неодноразово казав і вважаю, що нам вкрай необхідно замінювати експорт на розвиток внутрішнього ринку. Це дасть можливість для зростання економіки, підвищення заробітних плат, а, відповідно, і пенсій», - вважає лідер опозиції.

Під час брифінгу Віктор Янукович також повідомив, що головні висновки акції «Почую кожного» лягли в основу його передвиборчої програми «Україна для людей», що буде представлена на XII з'їзді Партії регіонів, що відбудеться 23 жовтня.