весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/19/gromadska_priimalnja_pariyi_regioniv.htm
Громадська приймальня Парії регіонів: почуто кожного. Життя простих громадян України не стало в останні роки легким, а відношення до проблем людей з боку уряду та місцевих органів влади можна назвати байдужим, - такі підсумки першого етапу всеукраїнської акції «Почую кожного» на Кіровоградщині підвели у громадській приймальні Кіровоградської обласної організації Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба організації.

За інформацією керівника приймальні Ліри Ільченко, на пряму лінію Віктора Януковича з моменту старту акції у серпні 2009 надійшло 279 дзвінків від мешканців Кіровоградської області. На особистий прийом до громадських приймалень Кіровограда, Олександрії, Голованівська, Знам'янки, Бобринця з письмовими та усними заявами звернулося 325 людей.

Як повідомляють у приймальні, всі звернення внесені в єдиний реєстр, йде робота по вирішенню піднятих питань. Проблеми мешканців Кіровоградщини не набагато відрізняються від проблем усієї держави – від Закарпаття до Донбасу. Це питання працевлаштування, розмірів пенсій та соціальних виплат, отримання житла чи покращення житлових умов, повернення депозитів у банках, отримання компенсацій по вкладенням, невиконання рішень судів, в тому числі – по виплаті заборгованостей з заробітної платні, свавілля посадових осіб державних адміністрацій, низькі закупівельні ціни на сільгосппродукцію, відсутність реальної підтримки аграрного сектора, комунальні питання. Є звернення і по наданню матеріальної допомоги на лікування.

«Вже виходячи з цього переліку, можна зробити висновок: без докорінних змін в державі, підтримки та розвитку виробництва та аграрного сектора, без зміни системи судочинства не обійтися. Не завжди слова «почути кожного» та «допомогти кожному» можуть стати синонімами, але ховатися від проблем Партія регіонів та Віктор Янукович не звикли», - зазначає Л.Ільченко.