весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/19/direktor_trk_era_gotuye_rankovu.htm
Директор ТРК «Ера» готує ранкову програму у Кіровограді. Директор телекомпанії «Ера» та ведучий проекту «Україна online» Василь Климчук координує створення ранкової програми «За кіровоградським часом» на Кіровоградській ОДТРК. Про це «Телекритику» повідомив директор телекомпанії Сергій Омельчук.

Програма «За кіровоградським часом» в ефірі з 7 жовтня, виходить у слоті 7.00-9.00. За словами Сергія Омельчука, Василь Климчук є автором та співведучим проекту.

«Він двічі на тиждень, четвер та п`ятницю, працює в студії. А в решту днів ефіри ведуть наші журналісти - Іван Гребенюк та троє студенток Кіровоградських вишів», - зазначив Омельчук. За основу проекту був взятий формат програми «Доброго ранку, Україна» та «Україна online».

Як розказав ТК пан Омельчук, проект був запущений за три тижні: «Цей проект для нас нова якість. Ми зараз знаходимось у тому періоді, коли цей проект дозволить кардинально перебудувати всю сітку компанії. За жанровим параметром. Адже зараз час відмовитись від деяких проектів, які вже не цікаві глядачам».

Також, за словами Сергія Омельчука, незабаром в ефірі може з`явитись ще й аналогічний вечірній проект.

Як повідомили ТК у прес-службі телеканалу «Ера», Василь Климчук на сьогодні перебуває у відпустці, яка триватиме ще два тижні. Неофіційну інформацію щодо того, що Климчук начебто написав заяву на звільнення, у прес-службі не підтвердили. Сам Василь Климчук від коментарів ТК відмовився, однак виданню «Україна-Центр» він розповів про своє ставлення до регіональної ОДТРК.

«Кировоград, как ни странно, по техническому оснащению стоит на уровне со многими центральными каналами», - сказав Климчук.

Без відповіді залишається лише одне питання - скільки коштує робота спеціаліста такого класу, як Василь Климчук, і хто оплачує його робочі дні у Кіровограді...?!