весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/16/prezentacija_rezultativ_proektu.htm
Презентація результатів проекту «Я кажу алкоголю НІ!». В наш час, великого розповсюдження набувають речі, що приносять людині тимчасову насолоду. Та весь жах полягає в тому, що несуть вони разом із насолодою залежність та руйнування здоров'я людини. Одним із таких «носіїв» задоволення є алкоголь. І проблема алкогольної залежності з кожним роком стає все молодшою.

Вже не перший рік Дитяча екологічна громадська організація «Флора» займається залученням дітей до здорового способу життя та профілактикою шкідливих звичок серед молоді.

20 жовтня 2009р., о 14.00 буде проведено презентацію результатів профілактичної кампанії «Я кажу алкоголю ні!», що була ініційована ДЕГО «ФЛОРА» з серпня 2009р.

Окрім презентації змісту проведеної кампанії, фахівці організації розповідатимуть про результати конкурсу малюнків на тему «Придумай знак здорового способу життя» серед дітей. Також увазі громадськості будуть представлені результати анкетування серед учнів шкіл Кіровограда на тему алкогольної залежності.

Захід відбудеться за адресою: м. Кіровоград, вул. Гоголя 72, приміщення УКРТЕЛЕКОМУ (зала селекторних нарад)
Контактна особа : Шестакова Людмила Володимирівна, тел.. (0522) 27-04-63

Реалізація даної кампанії стала можливою за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту за підтримки Фонду ім.. Стефана Баторія в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив»