весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/16/_osoblivo_nebezpechni_narkotiki_vigotovljali.htm
Особливо небезпечні наркотики виготовляли та розповсюджували на Кіровоградщині. Працівниками УМВС України в Кіровоградській області викрито організовану злочинну групу за підозрою у виготовленні та розповсюдженні особливо небезпечних наркотичних засобів.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронцями затримано 6 учасників ОЗГ, жителів міста Кіровограда, віком від 31 до 59 років. Члени злочинної групи діяли за чітко спланованою схемою: одні із них займалися заготівлею наркосировини, інші виготовляли наркотичні засоби, знаходили клієнтів, яким і продавали готовий до вживання опій.

Під час обшуку помешкань зловмисників співробітниками БНОН було виявлено та вилучено понад 600 кілограмів макової соломки, розфасованої у поліетиленові пакети, більше 100 мл опію, а також приладдя для виготовлення наркотичних засобів.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України, санкціями якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна.

Вартість вилученої наркосировини при реалізації на «чорному» ринку могла сягати більше 1 мільйона гривень, а при подальшій переробці – близько 1-го мільйона доларів США

За останні кілька років це найбільша партія наркосировини, вилученої із незаконного обігу на Кіровоградщині.