весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/16/9_rokiv_kirovogradshina_spivpracyuye.htm
9 років Кіровоградщина співпрацює з Польщею. Вчора, 15 жовтня, відбулася зустріч голови облдержадміністрації Володимира Мовчана та голови обласної ради Миколи Сухомлина з Радником Посольства Республіки Польща в Україні Ришардом Сосновські, Маршалом Нижньосілезького воєводства Республіки Польща Мареком Лапінські та членами делегації цього воєводства, що перебувають протягом нинішнього тижня на Кіровоградщині з навчальним візитом у рамках проекту «Р4G-Партнерство заради добра», - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Вітаючи високоповажних гостей на кіровоградській землі Володимир Мовчан зазначив, що співпраця нашого регіону і Нижньосілезького воєводства Республіки Польща розпочалася і динамічно розвивається вже протягом 9 років. За цей час між територіями виникли міцні дружні та економічні відносини.

Голова обласної ради Микола Сухомлин ознайомив представників польської делегації з економічним, природним та культурним потенціалом Кіровоградщини. Також він висловив пропозицію включити до плану співпраці Кіровоградської області та Нижньосілезького воєводства вивчення кіровоградськими депутатами різного рівня принципів роботи та специфіки регіонального самоврядування, адміністративно-територіального устрою воєводства, впровадження енергозберігаючих технологій. Голова обласної ради також висловив побажання організувати робочі візити студентів та викладачів Кіровоградщини та Нижньосілезького воєводства.
Маршал Нижньосілезького воєводства Республіки Польща Марек Лапінські подякував керівництву області за гостинний прийом і розповів про реформування адміністративно-територіального устрою воєводства, зокрема акцентував увагу на розвитку регіонального самоврядування.

На згадку про зустріч голова облдержадміністрації Володимир Мовчан та голова обласної ради Микола Сухомлин вручили Маршалу Нижньосілезького воєводства Республіки Польща Мареку Лапінські подарунки.