весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/15/maizhe_24_miliona_griven_nadiishlo.htm
Майже 24 мільйона гривень надійшло до бюджету завдяки податковій. Протягом 9 місяців нинішнього року підрозділами податкової міліції Кіровоградської області викрито 70 злочинів економічної спрямованості, з яких 62 відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких. В ході оперативного супроводу документальних перевірок суб'єктів господарювання викрито 20 злочинів за ухилення від сплати до бюджету податків та платежів - повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Встановлена сума збитків, нанесених державі, по кримінальних справах, порушених у 2009 році, становить 4,3 млн. грн., з яких 2,4 млн. грн. уже відшкодовано. Закінчено провадження та направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 37 злочинах.

В ході оперативного супроводження суб'єктів господарювання на ринку підакцизних товарів викрито 14 злочинів за фактами незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів та 2 злочини за фактами незаконного використання підроблених марок акцизного збору. Всього із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 10,6 млн. грн., із них підакцизних товарів – на суму 2,7 млн. грн. Припинено діяльність 23 підпільних виробництв, із них 13 – по незаконному виготовленню фальсифікованих горілчаних напоїв та 4 підпільних виробництва паливно-мастильних матеріалів.

Виявлено 54 факти необґрунтованої заяви на відшкодування з бюджету ПДВ на суму 28,2 млн. грн., а також діяльність 22 суб'єктів господарювання з ознаками фіктивності та 2 «конвертаційні» центри.

Заходами податкової міліції області забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 23,7 млн. грн., що становить 157 відсотків. від визначеного прогнозного завдання.