весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/14/vibori_do_verhovnoyi_radi_mozhut.htm
Вибори до Верховної Ради можуть відбутися вже навесні. Вибори до місцевих рад та Верховної Ради України можуть відбутися одночасно, і вже навесні наступного року. Про це під час прес-конференції в Кіровограді повідомив голова обласного виборчого штабу Віктора Януковича, член Президії Політради Партії регіонів Сергій Ларін.

«Вже 30 травня наступного року можуть відбутися вибори до місцевих рад – є відповідний законопроект, хоча він ще не проголосований. Цілком можливо, що тоді ж пройдуть і вибори до Верховної Ради. Це один варіант. Інший – під нового Президента буде переформатована більшість у парламенті», - зокрема, зазначив Ларін.

Оптимальним розвитком подій для стабілізації політичного життя в країні нардеп вважає проведення навесні нових парламентських виборів з попереднім внесенням змін до виборчого законодавства.

«Закрита пропорційна система – це нонсенс, вона себе не виправдала, і її треба змінювати. Я є одним з авторів законопроекту про вибори по регіональним спискам, та прихильником проведення виборів по змішаній системі. Тобто, половина депутатів обирається по мажоритарній системі, половина – по партійній, тоді є можливість розвиватися для партій, і можливість обирати депутатів від територій. Тоді, до речі, і Рада не буде такою керованою для партійних лідерів, як зараз», - вважає регіонал.

Зустріч голови обласної організації Партії регіонів Степана Цапюка та голови обласного виборчого штабу Віктора Януковича Сергія Ларіна з журналістами пройшла у рамках XIX обласної конференції Партії регіонів, що відбулася днями в Кіровограді. Під час конференції, зокрема, був затверджений перелік делегатів від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів, що незабаром будуть приймати участь у всеукраїнському з'їзді, що незабаром пройде у столиці. На ньому відбудеться офіційне висунення кандидатури лідера Партії регіонів Віктора Януковича для участі в президентських перегонах.