весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/14/u_kirovogradi_pracyuvali_tvorchi_maisterni.htm
У Кіровограді працювали творчі майстерні просто неба! Просто неба оволодіти живописною технікою за один сеанс спробували кіровоградці, що завітали на мистецьку акцію «Алла прІма». Серед бажаючих були і кореспонденти каналу "Кіровоград".

Творчі майстерні, виставка робіт студентів мистецького факультету педагогічного університету, крамничка з сувенірами – такий вигляд мала мистецька акція «Алла пріма», що вже вшосте пройшла на вулицях нашого міста. Головна її мета – наблизити мистецтво до народу.

Отримати перші уроки та довідатися про секрети малювання на склі, роботи з глиною, виготовлення об'ємних ляльок та інше цього дня можна було у восьми творчих майстернях. Охочих взяти у них участь виявилося чимало.

А для того, щоб навчитися вправно працювати з глиною, радять майстри, потрібно найперше відчувати форму і, звісно, роками тренуватись.

Організатори акції погоджуються: так, за один майстер - клас неможливо опанувати усі тонкощі тієї чи іншої техніки. Головне тут зацікавити і дати зрозуміти, що красиві вироби мистецтва – це не привілей обраних, а результат наполегливої роботи тих, кому подобається творити.