весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/14/samotnii_leleka_blukaye_kirovogradom.htm
Самотній лелека блукає Кіровоградом і шукає собі житло! Закони природи подекуди, на жаль, безжальні і не підлягають перегляду. Прикладом цього став самотній мешканець одного з кіровоградських пляжів, - інформує сайт КОДТРК.

Зворушливу картину – самотній лелека, компанію якому останній тиждень складає лише кіт, можуть спостерігати жителі прилеглих будинків. Лелека білий, або Чорногуз, як його називають у народі, зараз разом зі зграєю мав би летіти у теплі краї. Проте залишився тут. Орнітологи розповідають, таке інколи трапляється. Зграя не бере своїх побратимів, що поранені, звикли до людей або не можуть мігрувати через вади інстинктивної поведінки.

Проте попереду у бідолашного птаха ще одне випробування – зимові холоди. Пережити їх він може лише за допомогою людського піклування. І якщо закони природи невблаганні, людська натура, навпаки, милосердна. Долею лелеки перейнявся і сам Микола Іванович. Говорить, якщо найближчими днями жоден мешканець прилеглих будинків не прихистить птаха до себе, транспортує його в одне із мисливських господарств.

(Контактний телефон: 24-14-15)