весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/14/regionali_rozjasnili_meshkancjam_kirovogradshini.htm
Регіонали роз'яснили мешканцям Кіровоградщини особливості формування списків виборців. Дані про місце народження громадянина, що їх внесено до державного реєстру виборців, не будуть враховуватися при складанні списків виборців на президентських виборах, що відбудуться в Україні в січні-лютому наступного року.

Про це під час прес-конференції повідомив лідер Кіровоградської обласної організації Партії регіонів Степан Цапюк з посиланням на роз'яснення ЦВК. Але всі виявлені неточності, за його думкою, все одно варто виправити.

«Сьогодні у тих списках, які передані до органів ведення реєстру виборців, тільки по місту Олександрія відсутні 9 тис. людей – тих, що на минулих виборах були включені до додаткових списків. Тому нами поставлене завдання перед керівниками районних парторганізацій: прийняти якнайактивнішу участь у мобілізації громадян. Щоб кожний з них прийшов у місцеві ради та адміністрації та звірив свої дані. Головне - щоб співпадали прізвище, ім'я та по батькові, а також адреса прописки. Дані про місце народження зараз по всій Україні вносяться з помилками. Наприклад, я народився на Івано-Франківщині, моя дочка – у Будапешті, а записані всі як такі, що народилися в Олександрії. В той же час, у ЦВК зараз роз'яснюють, що великої проблеми в тому нема, що при друкуванні списків це не враховується. Але я все одно закликаю усіх мешканців Кіровоградщини прийти та по можливості виправити всі неточності », - зокрема, підкреслив С.Цапюк.

Зустріч голови обласної організації Партії регіонів Степана Цапюка та голови обласного виборчого штабу Віктора Януковича Сергія Ларіна з журналістами пройшла у рамках XIX обласної конференції Партії регіонів, що відбулася днями в Кіровограді. Під час конференції, зокрема, були закріплені зміни у керівництві місцевих організацій ПР, розпочаті в червні-липні поточного року. Так, до складу ради обласної організації партії були введені, в тому числі, нові керівники районних у Кіровограді та Кіровоградської міської організацій – Віктор Луценко, Леонід Вознік та Юрій Тітов. Вони замінили керівників, що влітку були зміщені з посад.