весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/14/podatkivci_kirovogradshini_uperedzhuyut.htm
Податківці Кіровоградщини упереджують незаконне відшкодування ПДВ. Питання контролю щодо достовірності та своєчасності повернення підприємствам заявлених до відшкодування з бюджету сум ПДВ тримається на постійному контролю податкової служби Кіровоградської області.

Протягом вересня 2009 року підприємствами Кіровоградської області було заявлено до відшкодування 17 млн. грн. податку на додану вартість. Проте не всі з них мали підстави для цього. Так, в результаті перевірки приватного підприємства, яке здійснює торгово-посередницьку діяльність, упереджено безпідставно заявлене до відшкодування ПДВ на суму 2,6 млн. грн. Податківці встановили невідповідність форми уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість, а саме – відсутність даних у відповідних колонках – повідомляє відділ контролю за відшкодуванням ПДВ ДПА у Кіровоградській області.

В результаті роботи по виявленню фактів незаконного відшкодування ПДВ та з метою руйнування схем, які для цього використовуються, з початку року упереджено безпідставно заявленого до відшкодування ПДВ в сумі 46,9 млн. грн., у тому числі у вересні нинішнього року – 3,3 млн. грн.