весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/14/kirovogradskii_gubernator_hoche.htm
Кіровоградський губернатор хоче продати Олександрійське "Бурвугілля"! Державне підприємство з видобутку бурого вугілля «Бурвугілля», що у Олександрії треба або повертати до життя, або продавати, саме така думка нинішнього голови ОДА Володимира Мовчана, - повідомляє канал "Кіровоград".

У березні дві тисячі сьомого року Міністерство вугільної промисловості на базі холдингу «Олександріявугілля» створило державне підприємство з видобутку бурого вугілля «Бурвугілля» та товариство з обмеженою відповідальністю «Енерговугілля». Але на сьогодні «Бурвугілля» згідно з постановою Кабміну включено до списку підприємств, що підлягають закриттю. А от термін оренди іншої частки майнового комплексу «Енерговугілля» закінчився двадцять четвертого квітня цього року.

Щоб розібратися у ситуації, що склалася у Державній холдинговій компанії «Олександріявугілля», голова облдержадміністрації запропонував створити робочу групу, яку відрядять до Міністерства вугільної промисловості, аби хоча б якось вирішити цю проблему.