весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/14/18_tisjach_osib_na_kirovogradshini.htm
18 тисяч осіб на Кіровоградщині обговорили проект Конституції Президента. Сьогодні в Кіровоградській облдержадміністрації відбулася нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій та керуючими справами міськвиконкомів міст обласного значення, присвячена питанню організації всенародного обговорення проекту Закону України" Про внесення змін до Конституції України", внесеного на розгляд Верховної Ради України Президентом України. Також було проаналізовано роботу щодо створення реєстру виборців в області, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Про те, як в області йде всенародне обговорення проекту Конституції Президента України поінформував начальник управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації Сергій Каракулін.

За його словами, протягом вересня поточного року в області проведено близько 500 заходів: лекцій, нарад, семінарів та «круглих столів», на яких відбулося обговорення і роз'яснення основних положень Конституції Президента. Всього у цих заходах взяли участь близько 18 тисяч осіб, серед яких науковці, правники, лідери громадських організацій, студентська молодь, представники громадських організацій, працівники різних галузей економіки, представники обласних та міськрайонних мас-медіа. Наразі в області триває робота по розповсюдженню друкованих презентаційних комплектів, до складу яких входить проект Закону, листівка, анкета і календар.

Зі станом роботи щодо створення реєстру виборців в області ознайомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Костянтин Яцук. Зокрема, він зазначив, що Центральною виборчою комісією проведено інвентаризацію комп'ютерної техніки і обладнання. На черзі - перевірка 4771 скриньки на наявність пошкоджень.