весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/13/zmineno_porjadok_priznachennja_i_viplati.htm
Змінено Порядок призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми. З метою адресності надання державної допомоги та соціального захисту сімей з дітьми Урядом 30 вересня 2009 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1026 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми».

Про це «Високому Валу» повідомили у Головному управління праці та соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації.

Урядовим рішенням спрощено порядок звернення за призначенням допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку для працівників дипломатичної служби, які перебувають у довготерміновому відрядженні за кордоном, та позбавлені можливості звернутися за призначенням допомоги при народженні дитини у встановлений законодавством 12-місячний термін.

Працівникам дипломатичної служби та членам їх сімей надано можливість особисто надсилати письмову заяву та необхідні документи до органів праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Крім цього, постановою Кабінету Міністрів України впорядковано та приведено до вимог чинного законодавства документи для призначення допомоги при народженні дитини та допомоги на дітей одиноким матерям, зокрема замінено назви довідок для призначення державної допомоги на витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Разом з цим, конкретизовані випадки припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям, а також надано можливість проведення перерахунку розміру допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та допомоги на дітей одиноким матерям з урахуванням доходів сім'ї в межах терміну призначення.