весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградська "Зірка" внічию зіграла з харківським "Геліосом". Унічию завершився домашній матч нашої команди із другим номером турнірної таблиці - харківським «Геліосом». Футболісти «Зірки», хоч і не змогли здобути перемогу, але показали красиву швидкісну гру, - повідомляє канал "Кіровоград".

Свисток арбітра і з перших секунд наші ідуть в атаку. На таймері перші хвилини, а «Зірка» вже двічі могла б відзначитись. Перший раз бракувало влучності, у другому випадку суддя зафіксував офсайд. Гравці «Геліосу» швидко зрозуміли – легкого поєдинку не буде і почали проявляти ініціативу. Заробивши штрафний, півзахисник гостей Марат Даудов вклав у нього усе своє вміння і на 10 – ій хвилині рахунок було відкрито.

Забитий гол кіровоградців скоріше ще більше мобілізував, а не розгубив. Вони активно робили спроби нав'язати свою гру, як супернику, так і судді. У середині тайму головний тренер «Зірки» Ігор Жабченко, ледь не посварився із арбітром. Проте, проблеми із сімферопольським суддею виникали не лише у нас. Гравці «Геліосу», спробувавши посперечатись, отримали, хто жовту, а - хто і жовту та одразу ж червону картки. Другий тайм, легшим для харків'ян не став. Його перша половина пройшла переважно на частині поля суперників. Захист та голкіпер гостей ледь встигали за атаками наших футболістів. І врешті - решт, таки помилились. Форвард «Зірки» Олександр Кочура показавши відмінну гру, красиво провів м'яч у ворота.

Ближче до кінця поєдинку «Геліос» взагалі потрапив під шалений натиск господарів. Та втримати оборону власних воріт їм таки вдавалось. Усі старання гравців «Зірки» залишились марними. Матч завершився із нічийним результатом – 1:1.