весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/13/kirovogradska_ukrposhta_pobuvala.htm
Кіровоградська "Укрпошта" побувала на форумі працівників поштового зв'язку. Делегація кіровоградської дирекції «Укрпошти» взяла участь у 3-му Всеукраїнському форумі працівників поштового зв'язку, який відбувся у місті Києві. Про проблеми та перспективи галузі, які обговорювали на форумі, та про участь у ньому поштовиків області повідомляє канал "Кіровоград".

Для участі у Всеукраїнському форумі прибуло понад 80 працівників поштового зв'язку Кіровоградщини. З-поміж інших вирізнити нашу делегацію було нескладно, адже поштовики області були одягненні у спеціальне вбрання. Всього у роботі форуму взяло участь понад три тисячі відданій своїй справі листонош, операторів, начальників центрів та відділень поштового зв'язку з усієї України. Вони обговорили результати 15-річної роботи підприємства «Укрпошта», шляхи докорінного реформування галузі в умовах кризових явищ та завдання на перспективу, спрямовані на задоволення потреб споживачів та підвищення авторитету національної пошти. У роботі форуму взяла участь і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка подякувала поштовикам за їх повсякденну самовіддану працю та пообіцяла сприяти підвищенню їх соціальних стандартів.

Під час форуму його учасники запропонували Голові Уряду розглянути кілька змін, яких сьогодні потребує галузь поштового зв'язку для покращення обслуговування населення та збереження провідної ролі пошти в умовах сьогодення. Свою пропозицію прем'єр-міністру підготували і кіровоградські поштовики, які разом з нею вручили Юлії Тимошенко рушник-оберіг працівників галузі.

Юлія Тимошенко дослухалася до пропозиції та пообіцяла розглянути можливість створення поштового банку на базі нещодавно націоналізованого державою банку «Київ». Також глава уряду відзначила Почесними грамотами Кабінету міністрів та цінними подарунками найкращих працівників галузі. Серед них була і листоноша з Кіровоградщини. Завершилась робота форуму ухваленням резолюції та спецпогашенням конверта, випущеного з нагоди 3-го Всеукраїнського форуму працівників поштового зв'язку.