весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/13/centr_lilija_nadaye_poslugi_spozhivacham.htm
Центр «Лілія» надає послуги споживачам наркотиків та секс-працівникам. Громадський центр «Лілія», що діє у рамках проекту благодійного фонду «Повернення до життя», надає споживачам наркотиків та секс-працівникам (СП) побутові та консультативні послуги: консультації соціальних працівників, психолога, юриста, лікарів (дерматолог, інфекціоніст, гінеколог).

Протягом останнього року послугами центру скористалися 478 клієнтів, з них 188 чоловіків, споживачів ін'єкційних наркотиків та 141 жінок, а также 149 секс-працівників.

Як розповів сайту "весь Кіровоград" президент обласного благодійного фонду «Повернення до життя» Олександр Остапов, у фонді створено Соціальне Бюро, завдяки якому сформовано партнерську мережу, до якої входять 17 державних та громадських організацій. На даний час послугами бюро скористувалися 84 секс-працівників, а співробітниками центру було проведено 14 навчальних тренінгів щодо попередження інфікування ВІЛ та ІПСШ.

Детальніше про це журналісти зможуть дізнатися сьогодні, під час прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі (початок - о 13.00)