весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/13/15_zhovtnja_opalyuvalnii_sezon_na.htm
15 жовтня опалювальний сезон на Кіровоградщині не розпочнеться? «Я не можу гарантувати, що опалювальний сезон у Кіровограді розпочнеться 15 жовтня», - заявив на сьогоднішній прес-конференції у міськвиконкомі Валерій Челядінов, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, - інформує кореспондент сайту «весь Кіровоград».

Пан Челядінов повідомив, що завтра, 14 жовтня Володимир Пузаков, міський голова Кіровограда їде до Києва на нараду, що відбудеться в НАК «Нафтогаз України». Там зберуться представники всіх регіонів та міст України і вирішуватимуться питання з газопостачанням.

«Сьогодні вся Україна знаходиться у підвішеному стані. З жодною теплопостачаючою організацією у державі ще не укладено договір», - зауважив Валерій Челядінов.

Нагадаємо, що буквально вчора Анатолій Ревенко, виконуючий обов'язки першого заступника голови Кіровоградської ОДА, запевнив журналістів, що Кіровоградщина на 100 відсотків готова до опалювального сезону і розпочнеться він вчасно, тобто 15 жовтня.