весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/12/tragedija_pid_chas_svarki_cholovika.htm
Трагедія: під час сварки чоловіка забили молотком. На Кіровоградщині за підозрою у скоєнні вбивства співробітниками міліції затримано 41-річного жителя одного з районів Кіровоградської області. За попередніми даними, сварка між двома раніше судимими односельчанами, що призвела до трагедії, виникла через жінку, з якою колись співмешкали обидва учасники історії – повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Чоловіки не вважали себе суперниками, адже їх сімейне життя закінчилося в різний час. Разом з тим і дружні стосунки також не складалися, але це не заважало їм збиратися разом і пиячити.

Під час чергового застілля захмелілих чоловіків почали мучити ревнощі. У ході сварки один із них тричі вдарив господаря будинку стільцем та наніс більше 10 ударів молотком по голові, після чого ще й полоснув потерпілого ножем. Смерть 27-річного чоловіка настала через важкі травми голови та втрату крові.

Тіло небіжчика наступного ранку виявили родичі. Того ж дня правоохоронці встановили та затримали підозрюваного у скоєнні цього злочину. Аби уникнути відповідальності, зловмисник намагався виїхати до сусідньої області.

Відносно особи порушено кримінальну справу за частиною 1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. Ймовірно, що цього разу чоловік потрапить за грати надовго. До цього він вже відбував 7-річний термін ув'язнення за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті його родички.